Vex 6

Vex 6

66 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
VEX 6 is the latest addition in the series of this stickman-parkour-platformer! Jump and slide your stickman through 9 new Acts + 9 new Hard Acts. Each Act ends with it's final stage to complete: 'Vexation.' Make sure to collect the coins on your way to unlock 64 different skins for your stickman. You want to earn extra coins? Then come back to VEX 6 every day to complete the daily tasks and play the daily bonus level. VEX 6 is visually stunning as it's now running on a higher resolution and 60fps!

Instructions:
On keyboard use the Arrow-keys or WASD-keys to move your character around. On mobile use the left/right arrow buttons and Jump/Slide on the screen.


Kategoriler:

ActionStickman

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!