Stick Run

Stick Run

50 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
A group of Stickman get lost in the tunnels floating around the world. They may get lost in the city, in the desert, or in the winter rocky mountains, etc. The player will transform into one of them, running and jumping in the tunnels to find their way home. In Stick Run, the thrill and fun are the ones that don't end. This game challenges your reaction speed and running skills. There are two ways you can play Stick Run: Explore Mode and Infinite Mode. - Explore Mode: You will discover lots of new tunnels and areas, and may unlock new characters along the way! - Infinite Mode: You will be on an endless run. You will find gold scattered across the tunnels. You can use the gold to unlock new characters and continue your run. Let's watch your steps and make sure you don't fall out of the tunnel if you don't want to lose.Start running and jumping to find an unbroken path home! Good luck!

Instructions:
- Use the UP arrow keys to jump through the space tunnels. - Use the left and right arrow keys to rotate the world as you go. - You can control your jumps by hold down the up arrow key.


Kategoriler:

AdventureStickman

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!