Speed Boat Extreme Racing

Speed Boat Extreme Racing

71 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
Have you ever wanted to drive your own speed boat? You are sailing to the ocean with the top supersport speed boats with the Speed Boat Extreme Race game! The game comes with five different speed boats and six different racing maps and a huge free drive and stunt map. The game is both played as single and two-player. At the beginning of the game, three of the speed boats will be locked. You can unlock these boats by participating in races in two-player or in single-player racing mode. Each boat has its own features like steering capacity and maximum speed capacity. You can drive your boat on a free drive map however you want and you can do some dangerous stunts by jumping over the ramps and by flying over the earth. Call a friend for this great two-player speed boat race game and let the fun begin!

Instructions:
Single Player Mode: Move: "W,A,S,D" or "ARROW KEYS" NOS: "F" Restart Position: "R" Look back: "T" Switch Camera Position: "C" Two Player Mode: Player 1: Move: "W,A,S,D" NOS: "F" Restart Position: "R" Look back: "T" Switch Camera Position: "C" Player 2: Move: "ARROW KEYS" NOS: "K" Switch Camera: "P" Restart Position: "O" Look back: "L"


Kategoriler:

Racing2Player

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!