Noob Vs 1000 Zombies!

Noob Vs 1000 Zombies!

130 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
Welcome to "Noob Vs 1000 Zombies"! Rake your way through a storyline full of unexpected twists and turns to help the sheep! Embark on an adventurous journey: Noob wants to help sheep, but Zombies have set fire to the forest. Ride a sheep. Complete deadly trials with traps for zombies. Get to the bottom of the secret Mine. Find a helpless sheep. Enjoy the jokes and stupid antics of Noob. What are you waiting for? Indulge yourself in some adventures and become the hero of a brand new story. The game features: ● Addictive extended gameplay: shoot zombies with your short bow, earn money, watch animation cartoons, get 1234 lucky blocks, do stupid things and be part of a breath-taking adventure all at once! ● A lot of unique funny, interesting and scary levels ● Dozens of in-game characters you can kill ● A lot of weapons for Noob ● Funny in-game Cartoons! ● Different biomes in the world: friendly grass, deadly sand, cold snow, scary mines and much more

Instructions:
If you are playing from a phone, just tap the screen to shoot. If you are playing from a PC, then click the mouse on the screen to shoot.


Kategoriler:

ActionAdventure

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!