Lordz2.io

Lordz2.io

73 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
Lordz2.io: Welcome to Lordz Conquest, the new strategy .io game in the world of Lordz.io. Build the biggest army to take over the map, and conquer new territories to expand your kingdom and unlock the best HEROES ! New stuff: - HEROES System with special POWERS, - CAVALERY units, - Tons of new buildings to unlock new soldiers, - WALLS !! (Build walls to protect your base from other players) - Advanced FORMATION system - and more!

Instructions:
CONTROLS W,A,S,D or Mouse control : Movement Clic anywhere : Attack nearest building Clic on a building : Attack this building E or Right Clic : Activate Power Space : Split B : Build Menu, U : Units Menu, F : Formation Menu, Y : Units Upgrades Menu, V : Rewarded Videos Menu, C : Change Formation, M : Show Mini Map, L : Show Leaderboard Enter : Open Chat Esc : Pause Menu


Kategoriler:

Arcade.IO

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!