Helicopter Black Ops 3D

Helicopter Black Ops 3D

28 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
Being helicopter specialist you went on mission, that changed your life, took your life, money, family everything away, and now you are going rogue against government officials, now you are on your own and you have to find answers for your cause. Clear all levels through entire world, defend, attack and most importantly no survivors, being black ops specialist that is your job to ensure no enemy ever entered your path.『Helicopter Black Ops 3D』 is a helicopter action game that combines stunning 3D graphics with flight control simulation and engaging military scenarios to pull you into an immersive combat experience right away.All kinds of enemies, ships, cargo ships, rocket launcher equipped military, tanks, anti air shooting bunkers, to even F 16s, but have to find your way.

Instructions:
W A S D - Direction, t - Forward, R-Backward, SPACE- Missiles, q - Bullets, E - Heat Seeker, F - (ON/OFF)- Use Mouse For moving HELICOPTER


Kategoriler:

ActionAdventure

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!