Frosty Ice Cream! Icy dessert

Frosty Ice Cream! Icy dessert

79 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
Who doesn’t love ICE CREAM? That cold… sugary taste on your tongue… Aren’t you the biggest fan of ice cream EVER?! Well, devoted ice cream fan, you can now become even more devoted with this new app! What do you get when you mix SUGAR + ICE + MILK ? ICE CREAM! I Scream, You Scream, We all Scream for ICE CREAM! Make your favorite flavored ice cream! > Strawberry > Chocolate > Vanilla > Rocky Road! > Cookie Dough! Super Yummy! Super Delicious! PLAY it FREE!

Instructions:
You can now create ice cream easily and quickly with the tap of your fingers! Tons of ice cream flavors to choose from… and plenty more toppings to add onto them! Try many different combinations and challenge yourself. See how many awesome ice creams you can make! Start now and create a huge collection to share with your friends and your family. Show us what you've got little dessert chef! Need we say more?? JUST GET TO IT! Download now!


Kategoriler:

CookingGirls

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!