Curve Fever Pro

Curve Fever Pro

43 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
Curve Fever is a high-energy, multiplayer snake game with powers. Survive each round and battle-it-out online against opponents, utilizing your own customized ship to win. Climb the ranked ladder and level up, earning new powers with each new level!

Instructions:
Equip your ship with 2 powers (one for the "up"/"w" and one for the "down"/"s" buttons). Steer your ship with the "left" and "right" arrows or the "A" and "D" keys. Once you are ready, you will be matchmade with other players close to your skill level and the battle will begin. Avoid the trails that ships leave behind and try to survive, use your powers to steal points from your opponents. Reach 250 points to win the match.


Kategoriler:

Multiplayer.IOSocial

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!