City Truck Driver

City Truck Driver

57 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
This time you are about to embark on a great simulator adventure with your trucks inside of a huge city with the City Truck Driver game! This truck simulator game comes with thousands of features like truck customization options, mission mode, race mode, and free drive mode. There are 13 different truck models which each has different handling, speed, and acceleration value. If you want to customize your truck or if you want to buy a new truck, you will need to play in missions mode or in race mode. There are 10 missions and 10 races. In mission mode, you carry some properties with your trailer from one point to another. You should carry the things safely. Follow the arrow, it will take you to the place where you should get it. Make sure you get the finish line before the time is over. In race mode, you will race against five opponents in the city track and you will need to finish the races within the first three to earn the reward. Try to get to the finish line before your opponents. You can play the race mode and free drive mode either in single player or in two player mode. Let the super truck simulator begin!

Instructions:
1 Player Game Mode: Move: "W,A,S,D" or "ARROW KEYS" Handbrake: "SPACE" Camera mode Switch: "C" Connect/Detach trailer: "T" 2 Player Game Mode: Player 1: Move: "W,A,S,D" Handbrake: "SPACE" Camera mode switch: "C" Player 2: Move: "ARROW KEYS" Handbrake: "J" Camera mode switch: "B"


Kategoriler:

Racing2Player

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!