Bullet Car

Bullet Car

52 Defa oynandı.

0% ( 0/ 0)
Description:
In an post-apocalyptic wasteland, a car that transforms in to a bullet is your only hope. Robotic sentinals are chasing you across the badlands – use your car’s transforming capability to your advantage and survive as long as you can. Will you escape with your life? I doubt it, but that doesn’t stop you trying!

Instructions:
Bullet Car is like a high octane cross between Canabalt and Tiny Wings. Use the space bar to switch between bullet mode and car mode. Try to stay on the ground as much as possible and collect the gas cannisters and no2 bottles to build up your chain. Switch in to bullet mode to smash through gates and get a speed boost up hills. Make sure you are in car mode when you hit the floor or you will crash and lose your chain and make sure you are in bullet mode when smashing through gates.


Kategoriler:

Action

ÜCRETSİZ ONLİNE OYUNLAR

ucretsizoyun.net'e hoş geldiniz! Web sitemiz, hem sıkıldığınızda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz sıradan oyunlara hem de oyununuzu kaydetmeniz gereken ve tamamlanması saatler süren daha karmaşık maceralara ev sahipliği yapan ücretsiz çevrimiçi oyun için lider platformdur. Her ay yeni video oyunları yayınlıyoruz ve şu anda herhangi bir indirme veya kurulum olmadan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 1.000'den fazla video oyunumuz var. Oyunlarımız herhangi bir cihazda veya tarayıcıda oynanabilir. ucretsizoyun.net'te oyuncuların favorileri arasında Minecraft ve Krunker gibi klasik oyunların yanı sıra Fireboy ve Watergirl ve Little Alchemy gibi harika maceralar bulacaksınız. Oyunlarımız kategorilere ayrılmıştır, bu nedenle dünyanın her yerindeki oyuncuların birçok io oyunu, silah oyunu veya araba oyunu ile eğlenmesi kolaydır. Hatta birkaç tahta ve matematik oyunumuz bile var!. Oyunlarımızın tümü ücretsiz ve engelsizdir, onlarla oynamak ve eğlenmek için bir kuruş ödemeniz gerekmeyecek. Ayrıca güvenli ve emniyetlidirler, cihazınız web sitemizde gezinmekten ve sayfalarını keşfetmekten mutluluk duyacaktır, pili daha az içerik olabilir ;) Bizim için herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. ucretsizoyun.net'te iyi eğlenceler!